به سایت مدیریت حوزه علمیه البرز خوش آمدید *** این سایت در حال بروزرسانی می باشد *** از شکیبایی شما متشکریم
دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار حوزه
    خبرگزاري حوزه
  1. حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی کینه ورزی خود را با ملت ایران در برهه های حساس علنی تر می کنند،گفت: آمریکا با مخالفت ارسال کمک به سیل زدگان خباثت خود را تشدید کرد.
  2. حوزه/ معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۰۰ اثر به دبیرخانه همایش ملی "حوزه انقلابی حوزه منتظر" ارسال شده است، گفت: از این تعداد آثار ارسالی ۹ مقاله که حائز رتبه و عنوان باشد برگزیده خواهد شد.
  3. حوزه/ درسال ۹۷ تعداد شرکت کنندگان به ۳۲ هزار نفر رسیده و همین قضیه باعث رشد دو برابری شرکت کنند گان شده است.
  4. حوزه/ حجت الاسلام حاج احمد گفت: قریب یک هزار نفر از طلاب و روحانیون در قالب گروه های جهادی بسیج طلاب و عده ای در قالب گروه های جهادی بسیج محلی به مناطق اعزام شدند و اعزام ها هنوز ادامه دارد.
  5. حوزه/ برای رفع تهدید فضای مجازی، باید از سوی کانون های مساجد برنامه ریزی شود. سواد رسانه ای یک بُعد مبارزه است. باید اطلاع رسانی شود. در حال حاضر والدین برای راحتی خود، فضای مجازی را آزاد گذاشته اند و همین باتلاقی برای جوانان شده است.
  6. حوزه/ حجت‌الاسلام پناهیان گفت: تلقی ناصحیح موضوع بحث ما آن است که عموماً مردم فکر می‌کنند دین بیشتر متناسب با دوران پیری ست تا دوران جوانی به همین دلیل مثلاً عمدتاً وقتی جوانی را در حال بی‌دینی می‌بینند می‌گویند اشکال ندارد جوان است بگذارید جوانی کند.

اوقات شرعی

 

 

 

اعزام 5 روزه گروه های جهادی-تبلیغی طلاب به مناطق سیل زده

سومین نشست تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
همایش اختتامیه دومین دومین جشنواره علامه حلی استان البرز


       

هفته نامه خبری - تبیینی نمازهای جمعه، مساجد و هیئت های مذهبی

ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی سال تحصیلی 1398-99

سال رونق تولید

اتوماسیون اداری