به سایت مدیریت حوزه علمیه البرز خوش آمدید *** این سایت در حال بروزرسانی می باشد *** از شکیبایی شما متشکریم
دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار حوزه
    خبرگزاري حوزه
  1. حوزه/ معاونت پژوهش حوزه علمیه کرمانشاه در پی شهادت جانباز سرافراز اسلام «سید یار علی موسوی »، تصریح کرد: سید یار علی موسوی، مصداق آیه« فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ» بود که لحظه ای در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت کوتاهی نکرد.
  2. مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به اهمیت ماندگاری و نگه داری و رونق مسجد به حدیث دیگر از پیامبر(ص) پرداخت و گفت: اصل احداث بسیار مهم است اما بعد از احداث کسانی باید باشند که این مسجد را ماندگار و به آن رونق بخشند که اصل این ماندگاری به برگزاری نماز جماعت و حضور مردم است
  3. حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه طلاب جوان با لبیک به ندای رهبری معظم در تمامی صحنه های نیاز،خصوصا در سیل اخیر؛ اثر گذاری خود را از آموزه های ناب اسلامی به جهانیان به نمایش گذاشتند.
  4. حوزه/ آستان مقدس حسینی از خدمت رسانی ۵۳۹ موکب به زائران نیمه شعبان در خیابان های منتهی به حرم امام حسین (ع) خبر داد.
  5. حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: باید یاد و ذکر مولایمان را در زندگی‌های خود هر روز بیشتر و پر رنگ تر کنیم و با خواندن هر صبح دعای عهد با امام زمان (عج) تجدید بیعت کنیم.
  6. حوزه/ پس از نماز، مقام معظم رهبری با تعداد معدودی از علما و شخصیت‌هایی که در آن روز در نماز حاضر بودند، ‌سلام و احوال کردند؛ هنگامی که به استاد پرورش رسیدند، با دست‌ها ‌آغوش باز کرده و جناب آقای پرورش را به گرمی در بر گرفتند و بسیار ...

اوقات شرعی

 

 

 

اعزام 5 روزه گروه های جهادی-تبلیغی طلاب به مناطق سیل زده

سومین نشست تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
همایش اختتامیه دومین دومین جشنواره علامه حلی استان البرز


       

هفته نامه خبری - تبیینی نمازهای جمعه، مساجد و هیئت های مذهبی

ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی سال تحصیلی 1398-99

سال رونق تولید

اتوماسیون اداری