به سایت مدیریت حوزه علمیه البرز خوش آمدید *** این سایت در حال بروزرسانی می باشد *** از شکیبایی شما متشکریم
دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار حوزه
    خبرگزاري حوزه
  1. نماینده ولی فقیه تصریح کرد: باورمندی بصیرت مندانه نسبت به امام زمان(عج) تمام مبانی فکری را نسبت به زندگی سیاسی اجتماعی ما شکل می دهد و بر همین اساس حرکت می کنیم.
  2. آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به همراه هیئت همراه خود شامگاه یکشنبه با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کردند و آمادگی خود را برای امداد رسانی به مردم سیل زده این استان اعلام کردند .
  3. حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری صبح امروز در نخستین نشست شورای زکات استان بوشهر با محوریت فرآیند جمع آوری زکات گندم و زکات فطریه در سال جاری اظهار داشت: زکات یک فریضه الهی است اما نباید به حالت اجبار فرار گیرد که نیاز اولیه آن فرهنگ سازی است.
  4. حوزه/از میان ۲۰۰ کار ویژه در عصر حاضر درقلمرو در حوزه، نظام، جامعه و بین الملل، ۳۰ کار ویژه به عنوان اولویت که حوزه باید در آن عرصه ها نیرو تربیت کند، در دست طراحی است.
  5. حوزه/ معاونت پژوهش حوزه علمیه کرمانشاه در پی شهادت جانباز سرافراز اسلام «سید یار علی موسوی »، تصریح کرد: سید یار علی موسوی، مصداق آیه« فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ» بود که لحظه ای در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت کوتاهی نکرد.
  6. مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با اشاره به اهمیت ماندگاری و نگه داری و رونق مسجد به حدیث دیگر از پیامبر(ص) پرداخت و گفت: اصل احداث بسیار مهم است اما بعد از احداث کسانی باید باشند که این مسجد را ماندگار و به آن رونق بخشند که اصل این ماندگاری به برگزاری نماز جماعت و حضور مردم است

اوقات شرعی

 

 

 

اعزام 5 روزه گروه های جهادی-تبلیغی طلاب به مناطق سیل زده

سومین نشست تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
همایش اختتامیه دومین دومین جشنواره علامه حلی استان البرز


       

هفته نامه خبری - تبیینی نمازهای جمعه، مساجد و هیئت های مذهبی

ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی سال تحصیلی 1398-99

سال رونق تولید

اتوماسیون اداری