بيانيه مدير حوزه هاي علميه در محكوميت كشتار مسلمانان هند
شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار حوزه علمیه البرز و اخبار حوزه های علمیه  


 

*  باز هم جعل لوگوی حوزه‌نیوز و انتشار اخبار دروغ! دروغ ۵ میلیونی نگرفت، دروغ ۱ میلیونی منتشر شد! / خبرگزاری حوزه از خاطیان و معاندان شکایت خواهد کرد  *

          سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩

 

در روزهایی که بسیاری از طلاب و روحانیون در قالب گروه‌های جهادی به عنوان همراه بیماران کرونایی، ضدعفونی معابر، کمک به نیازمندان، پاسخ‌گویی به شبهات و یا تجهیز و غسل اموات فعالیت دارند، دروغ دیگری با جعل عنوان خبرگزاری حوزه منتشر شد!

 

به گزارش خبرگزاری حوزه، باز هم فیک‌نیوزها دست به کار شدند و خبر دروغ دیگری را درباره طلاب و با حعل لوگوی خبرگزاری حوزه منتشر کردند!
برخی کانال‌ها در شبکه‌های اجتماعی  این خبر را از قول آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه منتشر کردند:‌ اولین سبد حمایت معیشتی قرنطینه طلاب به میزان یک میلیون تومان به ازاء هر یک از اعضای خانواده به حساب سرپرست خانوار واریز شد!
این کانال‌ها لوگوی خبرگزاری رسمی حوزه(حوزه نیوز) را جعل کرده و سپس مدعی شدند که این خبر از خبرگزاری حوزه حذف شده است!!
این خبر در حالی در برخی شبکه‌های اجتماعی منعکس شده که از اساس کذب است و رسما تکذیب می‌شود.
 چنین خبری تا به‌حال در خبرگزاری حوزه منتشر نشده است که بخواهد حذف شود ضمن آن‌که از نظر محتوا نیز از اساس دروغ است.
به نظر می‌رسد فعالیت جهادی طلاب که  این روزها در کنار سایر جهادگران سلامت به ایفای نقش اجتماعی خود می‌پردازند برای ضدانقلاب و آنها که  از دین و روحانیت کینه دارند، گران تمام شده است از این رو به جعل اخبار دروغ روی آورده‌اند تا ذهن مردم شریف و عزیز ایران را نسبت به روحانیت بدبین کنند.
پیش از این نیز  برخی شبکه‌های اجتماعی از یارانه ۵ میلیون تومانی آیت الله اعرافی به طلاب خبر دادند! که فورا تکذیب شد و آنقدر این دروغ ناشیانه بود که بین شبکه‌های خودشان نیز پا نگرفت و این‌بار تلاش کرده‌اند تا با تغییر اعداد و ارقام، جنگ روانی دیگری را علیه خادمان مردم رقم بزنند و چه بسا در روزهای بعد هم دروغ‌های جدیدتری را علیه طلاب و روحانیون منتشر کنند و در این فضای آشفته‌ی فضای مجازی که هیچ کنترل خاصی روی آن نیست، باید منتظر فیک‌نیوزهای بعدی نیز بود!
خبرگزاری حوزه رسما اعلام می‌کند که انتشار این دروغ را از طریق مراجع حقوقی پیگیری کرده و پس از شکایت جدی از اشخاص خاطی و معاندین، نتیجه را به مردم بزرگوار و مخاطبان فهمیده‌ی حوزه‌نیوز اعلام خواهد کرد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج